Yönetim Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Nail SANLI Genel Başkan
Ünal AYDIN Genel Başkan Yardımcısı
Zeki DİRLİK (07.06.2016'dan itibaren) Genel Sekreter
Ülkü SÖNMEZ Genel Sayman
Osman ARIOĞLU Y.K. Üyesi
Eray MERCAN Y.K. Üyesi
Rıfat NALBANTOĞLU Y.K. Üyesi
Abdülaziz URAL Y.K. Üyesi
Ali Rıza AKDORA (12.09.2015'e kadar) Y.K. Üyesi
Yeşim ERTUĞRUL (13.10.2015-09.12.2015) Y.K. Üyesi
İbrahim ULUSOY (09.12.2015'den itibaren) Y.K. Üyesi
Disiplin Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Alper KUŞ Başkan
Süleyman GENÇ Başkan Yardımcısı
Yakup SİMEKLİOĞLU (09.01.2014'den itibaren) Sekreter
Şükrü KAYA (06.12.2013'e kadar) Sekreter
Selahattin ŞENLİLER Üye
Zeki TURAN Üye
Denetleme Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Nazım ANIL Başkan
Mehmet EREN Üye
Sebahattin PALABIYIK Üye
Yönetim Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Nail SANLI Genel Başkan
Ülkü SÖNMEZ Genel Başkan Yardımcısı
Yücel AKDEMİR Genel Sekreter
Burhan GEZGİN Genel Sayman
Sinan AYDIN Y.K. Üyesi
Osman ARIOĞLU Y.K. Üyesi
Ahmet İÇYER Y.K. Üyesi
Ali Rıza AKDORA Y.K. Üyesi
Abdülaziz URAL Y.K. Üyesi
Disiplin Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Alper KUŞ Başkan
İbrahim DEĞİRMENCİ Başkan Yardımcısı
İlyas ANAÇ Sekreter
Selahattin ŞENLİLER Üye
Mustafa Bahadır ALTAŞ Üye
Denetleme Kurulu
Adı Soyadı Görevi
A.Masis YONTAN Başkan
Mehmet EREN Üye
Muzaffer KOYUNCU Üye
Yönetim Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Dr. Masum TÜRKER Genel Başkan
Nail SANLI Genel Başkan Yardımcısı
Yücel AKDEMİR Genel Sekreter
Burhan GEZGİN Genel Sayman
Prof.Dr. Tuğrul TÜFEKÇİOĞLU Y.K. Üyesi
Sinan AYDIN Y.K. Üyesi
Rıfat NALBANTOĞLU Y.K. Üyesi
Ali Ekber KARTUM Y.K. Üyesi
E.Tayfun ÇAVDAR (19.10.2008 – 03.06.2010) Y.K. Üyesi
Vedat HEYFEGİL (04.06.2010 – 01.11.2010) Y.K. Üyesi
Disiplin Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Nuri DEĞER Başkan
Necmettin KELEŞ Başkan Yardımcısı
İlhan KABAKÇIOĞLU Sekreter
İbrahim DEĞİRMENCİ Üye
Coşkun KOLSO Üye
Denetleme Kurulu
Adı Soyadı Görevi
A.Masis YONTAN Başkan
Mehmet EREN Üye
Bayram Hamiş Üye
Yönetim Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Mehmet Timur Genel Başkan
Yahya Arıkan Genel Başkan Yardımcısı
Nail Sanlı Genel Sekreter
İ.Hüseyin Yıldız Genel Sayman
Ahmet Akın Y.K. Üyesi
Musa Pişkin Y.K. Üyesi
Rıfat Nalbantoğlu Y.K. Üyesi
Ahmet Elbaşı Y.K. Üyesi
Ertan Akbaş Y.K. Üyesi
Disiplin Kurulu
Adı Soyadı Görevi
A.Tahir Perek Başkan
Necmettin Keleş Başkan Yardımcısı
Osman Orhan Cengiz Sekreter
Sinan Aydın Üye
Coşkun Kolso Üye
Denetleme Kurulu
Adı Soyadı Görevi
A.Masis Yontan Başkan
Mehmet Eren Üye
Ahmet Akbaba Üye
Yönetim Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Mehmet Timur Genel Başkan
Yahya Arıkan Genel Başkan Yardımcısı
Nail Sanlı Genel Sekreter
İ.Hüseyin Yıldız Genel Sayman
Ahmet Akın Y.K. Üyesi
Musa Pişkin Y.K. Üyesi
Rıfat Nalbantoğlu Y.K. Üyesi
Ahmet Elbaşı Y.K. Üyesi
Ertan Akbaş Y.K. Üyesi
Disiplin Kurulu
Adı Soyadı Görevi
A.Tahir Perek Başkan
Necmettin Keleş Başkan Yardımcısı
Ahmet Ergül Sekreter
Halil Başağaç Üye
M.Aziz Gökdeniz Üye
Denetleme Kurulu
Adı Soyadı Görevi
A.Masis Yontan Başkan
Mehmet Eren Üye
Latif Taş Üye
Yönetim Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Mustafa Özyürek Genel Başkan (23.04.2003 istifa) *
Mehmet Timur Y.K.Üyesi (23.04.2003’e kadar) Genel Başkan (23.04.2003’den itibaren)
Uğur Büyükbalkan Genel Başkan Yardımcısı
Nail Sanlı Genel Sekreter
Sami Kazıcı Genel Sayman
Ahmet Akın Y.K. Üyesi
İ.Hüseyin Yıldız Y.K. Yedek Üyesi (23.04.2003’e kadar) Y.K. Üyesi (23.04.2003’den itibaren)
Rıfat Nalbantoğlu Y.K. Üyesi
Selahattin Özer Y.K. Üyesi
Veysi Sönmez Y.K. Üyesi
Disiplin Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Halil Başağaç Başkan
Necmettin Keleş Başkan Yardımcısı
İlhan Aydın Sekreter
A.Tahir Perek Üye
Aziz Kılıç Üye
Denetleme Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Mevlüt Güven Başkan
Mehmet Eren Üye
Latif Taş Üye
Yönetim Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Mustafa Özyürek Genel Başkan
Uğur Büyükbalkan Genel Başkan Yardımcısı
Nail Sanlı Genel Sekreter
Sami Kazıcı Genel Sayman
Halil Başağaç Y.K. Üyesi
Ahmet Akın Y.K. Üyesi
Rıfat Nalbantoğlu Y.K. Üyesi
M.Rasih Yılmaz Y.K. Üyesi
Orhan Şebcioğlu Y.K. Üyesi
Disiplin Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Muhlis Selçik Başkan
İ.Hüseyin Yıldız Başkan Yardımcısı
Muhlis Karakaya Sekreter
Celal Yeğek Üye
Necmettin Keleş Üye
Denetleme Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Mevlüt Güven Başkan
Raif Çavuşoğlu Üye
Özcan Çoban Üye
Yönetim Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Mustafa Özyürek Genel Başkan
Masum Türker Genel Başkan Yardımcısı (21.05.1999 istifa)*
Musa Pişkin Y.K.Üyesi (21.05.1999’a kadar) Genel Başkan Yardımcısı (21.05.1999’dan itibaren)
Uğur Büyükbalkan Genel Sekreter
Mehmet Timur Genel Sayman
Sami Kazıcı Y.K. Yedek Üyesi (21.05.1999’a kadar) Y.K. Üyesi (21.05.1999’dan itibaren)
Ahmet Akın Y.K. Üyesi
Dilaver Ergin Y.K. Üyesi
Rıfat Nalbantoğlu Y.K. Üyesi
M.Rasih Yılmaz Y.K. Üyesi
Disiplin Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Erol Pelister Başkan
Muhlis Selçik Başkan Yardımcısı
Celal Yeğek Sekreter
İ.Hüseyin Yıldız Üye
M.Nuri Bahadırlı Üye
Denetleme Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Mevlüt Güven Başkan
Yusuf Etkacakuş Üye
Ali Tırnakçıoğlu Üye
Yönetim Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Mustafa Özyürek Genel Başkan
Masum Türker Genel Başkan Yardımcısı
Uğur Büyükbalkan Genel Sekreter
Dilaver Ergin Genel Sayman
Musa Pişkin Y.K. Üyesi
Mustafa A.Aysan Y.K. Üyesi
Mehmet Timur Y.K. Üyesi
Rıfat Nalbantoğlu Y.K. Üyesi
Ulvi Güleç Y.K. Üyesi
Disiplin Kurulu
Adı Soyadı Görevi
A.Hüsnü Güreli Başkan
İsmail Hakkı Güneş Başkan Yardımcısı
Ali Karamil Sekreter
Muhlis Selçik Üye
Osman Çetin Üye
Denetleme Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Burhan Ayhan Başkan
Zeki Ekinci Üye
Yusuf Etlacakuş Üye
Yönetim Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Mustafa Özyürek Genel Başkan
Masum Türker Genel Başkan Yardımcısı
Uğur Büyükbalkan Genel Sekreter
Prof.Dr. Yüksel Koç Yalkın Genel Sayman
Musa Pişkin Y.K. Üyesi
İbrahim Kara Y.K. Üyesi
Enver Erciyes Y.K. Üyesi
Rıfat Nalbantoğlu Y.K. Üyesi
Ulvi Güleç Y.K. Üyesi
Disiplin Kurulu
Adı Soyadı Görevi
A.Hüsnü Güreli Başkan
Bahri Olgun Başkan Yardımcısı
Kemal Sağ Sekreter
Zeki Özel Üye
H.Bülent Çorapçı Üye
Denetleme Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Burhan Ayhan Başkan
Ertuğrul Yüksel Üye
Hasan Uçar Üye
Yönetim Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Mustafa Özyürek Genel Başkan
Masum Türker Genel Başkan Yardımcısı
Uğur Büyükbalkan Genel Sekreter
Mahir Yalçınkaya Genel Sayman
Musa Pişkin Y.K. Üyesi
Mehmet Kutlay Y.K. Üyesi
Ali Rıza Yurtsever Y.K. Üyesi
Rıfat Nalbantoğlu Y.K. Üyesi
Adnan Önürmen Y.K. Üyesi
Disiplin Kurulu
Adı Soyadı Görevi
A.Hüsnü Güreli Başkan
Mustafa Yeniözgen Başkan Yardımcısı
Prof. Dr. Mehmet Yazıcı Sekreter
Hüseyin Perviz Pur Üye
Süleyman Keleş Üye
Denetleme Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Aydın Erdim Başkan
Mevlüt Güven Üye
Dilaver Ergin Üye
Yönetim Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Prof.Dr. Kamil Büyükmirza Genel Başkan
Arslan Başer Kafaoğlu Genel Başkan Yardımcısı
Yılmaz Uçak Genel Sekreter
Nejat Koyuncu (13.11.1991 vefat) Genel Sayman
Kanan Yurdakul Genel Sayman
Prof.Dr. Nalan Akdoğan Y.K. Üyesi
Prof.Dr. Sabri Bektöre Y.K. Üyesi
Prof.Dr. Ömer Lalik (04.08.1992 tarihinde istifa) Y.K. Üyesi
Prof.Dr. Orhan Morgül Y.K. Üyesi
Yusuf Mahmutoğlu Y.K. Üyesi
Orhan Şentürk Y.K. Üyesi
Disiplin Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Nezih Şeker Başkan
Mehmet Yılmaz Başkan Yardımcısı
Nejat Mertadam Üye
Denetleme Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Olcay Altuğ Başkan
Ümit Uslan Üye
Haluk Rıza Tabuk Üye
Yönetim Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Prof.Dr. Kamil Büyükmirza Genel Başkan
Arslan Başer Kafaoğlu Genel Başkan Yardımcısı
Yılmaz Uçak Genel Sekreter
Nejat Koyuncu Genel Sayman
Prof.Dr. Nalan Akdoğan Y.K. Üyesi
Prof.Dr. Sabri Bektöre Y.K. Üyesi
Prof.Dr. Ömer Lalik Y.K. Üyesi
Kenan Yurdakul Y.K. Üyesi
Orhan Şentürk Y.K. Üyesi
Erdoğan Gövem Y.K. Üyesi (istifa)
Mehmet F. Ökten Y.K. Üyesi (istifa)
Ziya Disanlı Y.K. Üyesi (istifa)
Hamza İnkaya Y.K. Üyesi (istifa)
Disiplin Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Sadi Tınaztepe Başkan
Hüseyin Perviz Pur Üye
Nezih Şeker Üye
Mehmet Yılmaz Üye
Yücel Akdemir Üye
Denetleme Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Olcay Altuğ Başkan
Ümit Uslan Üye
Haluk Rıza Tabuk Üye
Yönetim Kurulu
Adı Soyadı Görevi
Prof. Dr. Orhan Morgil Başkan
Hüseyin Perviz Pur Üye
M. Celal Şardan Üye
Yüksel Verdi Üye
Yalçın Gündüz Üye
Dr. Burhan Özfatura Üye
Veysel Çakır Üye
Uçar Demirkan Üye
Prof. Dr. Latif Çakıcı Üye